Referencje

Gmina Pruszcz Gdański
„Gmina Pruszcz Gdański niniejszym potwierdza, że firma projektowa „STUDIO – ALEX” PROJEKTOWANIE z siedzibą w Straszynie przy ul. Młyńskiej 9 wykonała następujące wielobranżowe projekty budowlano – wykonawcze w ramach zamówienia publicznego (…) Projekty zostały opracowane zgodnie obowiązującymi przepisami i normami. Zamówienia zostały wykonane terminowo. Pracownia projektowa „STUDIO – ALEX” ze względu na swoje ciekawe rozwiązania architektoniczne i starannośł w wykonaniu prac jest godna polecenia innym inwestorom.”

LLENTABHALLEN Sp. z o.o.
„Pani arch Aleksandra Arentowicz – Żochowska – Pracownia projektowa „ALEX” współpracuje z naszą firmą od 1998 roku. Jest autorem projektu kilku naszych realizacji. Są to realizacje o przeznaczeniu sportowym i produkcyjno – magazynowym. Pani Aleksandra Arentowicz – Żochowska jest specjalistą w swojej dziedzinie, daje dowód solidnego i profesionalnego podejścia do wykonywanych zadań. Jest bardzo kooperatywna i potrafi w trafny sposób przekazał wszelkie uwagi na temat pojawiających się podczas projektowania problemów. Mogę z całą pewnością polecił Panią Aleksandrę Arentowicz – Żochowską każdemu potencjalnemu inwestoromi, który szuka pewnych i solidnych projektantów.”

STALPROJEKT
„Pani arch. Aleksandra Arentowicz – Żochowska, jako główny projektant koordynator, brała udział w projektowaniu w Biurze Architektonicznym – STALPROJEKT BUDYNKU GIMNAZJUM Z HALA SPORTOW? w miejscowości Gościno, woj. zachodnio – pomorskie. Zlecenie to wykonała należycie i bez zastrzeżeń w roku 2002. Projekt Gimnazjum został zrealizowany a obiekt oddany do użytku 1 września 2003 roku.”