O nas

ARCHITEKTURA – Profesjonalnie i z pasją

Tworzymy dla Ciebie niepowtarzalne projekty

Nowoczesny design

Pracownia projektowa „STUDIO ALEX” istnieje od 1995 roku. Założona przez Aleksandrę Arentowicz-Żochwską obecnie prowadzona przez Annę Ludkę-Sulimę i Karola Pikiela. Od lat działamy na terenie województwa pomorskiego  tworząc niepowtarzalne budynki dla naszych Inwestorów.  Zespół projektowy to głównie absolwenci Politechniki Gdańskiej – doświadczenie architekci i doradcy w zakresie zarządzania projektami deweloperskimi.

Główna działalność naszej pracowni to wykonywanie projektów koncepcyjnych, architektoniczno-budowlanych oraz wykonawczych. Projektujemy obiekty użyteczności publicznej (szkoły, przedszkola, hale sportowe, obiekty usługowe i handlowe), budynki mieszkalne jedno i wielorodzinne (domy indywidualne, deweloperskie, komunalne) oraz obiekty przemysłowe i magazynowe (hale magazynowe, hale produkcyjne, warsztaty). Wykonujemy również projekty zagospodarowania terenu, koncepcje urabnistyczne oraz adaptacje projektów gotowych.

Na stałe współpracujemy z inżynierami innych branż budowlanych: konstruktorami, inżynierami branży sanitarnej i elektrycznej, drogowcami, oraz z artystami plastykami i architektami wnętrz.


Nasza firma w liczbach

i więcej inwestycji
lat doświadczenia
tys. m2 wybudowanych
uśmiechniętych pracowników
nagród i wyróżnień
i więcej domów jednorodzinnych
osiedli mieszkaniowych
szkół
obiektów sportowych

Od prawie 20 lat świadczymy usługi projektowe dla inwestorów prywatnych, firm, jednostek samorządowych i instytucji.

Zobacz nasze REFERENCJE. Zobacz listę zrealizowanych PROJEKTÓW.